Avatar uživatele
danielka44

Chtěla bych si psát s hercem a herečkou. Co mám dělat? Myslím přes FB. Chtěla bych si psát s O. Vetchým a M. Pelcovou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3034 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Najdi si jiné – přiměřenější, kamarádky a kamarády…
😉
Uvědom si, že přání podobné tvému mají možná tisíce dětí – a kdyby každému daní herci napsali denně jen jednu zprávu, úplně by se ´ufacebookovali´ – a nikde by už nikdy nehráli…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

celebrity šoubyznysu nikdy nekomunikují s fandy přímo, mají za tím účelem tiskového mluvčího, který vyřizuje korespondenci, ale velmi často bez reakce,
mají na hlavě spoustu jinejch starosti, takový je svět, pochop…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Pokud mají profil na FB a pokud tam píší sami, zkusit to můžeš.
Ale šance není velká.
Např. Monika Absolonová komunikuje.
Ale je potřeba si uvědomit, podívej se na její profil, kolik lidi píše komentáře.
Nemůže stihnout na vše odpovědět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Danielko,
opravdu nepůsobíš jako sedmnáctiletá slečna,
ale jako dítě o 7 až 10 let mladší.

Opravdu nemáš na práci nic jiného, než otravovat „známé“ herce?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
danielka44

Ale já mám Moniku Pelcovou online a je zjištěno že odepisuje , u fotky má napsáno od lidí že je krásná princezna a odpovidá na vše, navic má na profilu že odpoví během pár hodin a jeto její profil žádnej fanouškovský..

před 3034 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
danielka44

ale já mám Moniku Pelcovou online a je zjištěno že odepisuje u fotky má napsáno od lidi že je to krasná princezna a ona tam odepisuje , navic má na profilu že odpovi do několika hodin a je to její učet!žadny fanouškovský..

před 3034 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
danielka44

ale já mám Moniku Pelcovou online a je zjištěno že odepisuje u fotky má napsáno od lidi že je to krasná princezna a ona tam odepisuje , navic má na profilu že odpovi do několika hodin a je to její učet!žadny fanouškovský..

před 3034 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

No tak ji napiš.
Uvidíš sama, jestli odepíše.

před 3034 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
danielka44

psala jsem ji ale nic :(

před 3034 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek