danielka44

Chtěla bych si psát s hercem a herečkou. Co mám dělat? Myslím přes FB. Chtěla bych si psát s O. Vetchým a M. Pelcovou.

Nejlepší odpověď
gecco

Najdi si jiné – přiměřenější, kamarádky a kamarády…
😉
Uvědom si, že přání podobné tvému mají možná tisíce dětí – a kdyby každému daní herci napsali denně jen jednu zprávu, úplně by se ´ufacebookovali´ – a nikde by už nikdy nehráli…

Další odpovědi
lexx

celebrity šoubyznysu nikdy nekomunikují s fandy přímo, mají za tím účelem tiskového mluvčího, který vyřizuje korespondenci, ale velmi často bez reakce,
mají na hlavě spoustu jinejch starosti, takový je svět, pochop…

terry

Pokud mají profil na FB a pokud tam píší sami, zkusit to můžeš.
Ale šance není velká.
Např. Monika Absolonová komunikuje.
Ale je potřeba si uvědomit, podívej se na její profil, kolik lidi píše komentáře.
Nemůže stihnout na vše odpovědět.

ivzez

Danielko,
opravdu nepůsobíš jako sedmnáctiletá slečna,
ale jako dítě o 7 až 10 let mladší.

Opravdu nemáš na práci nic jiného, než otravovat „známé“ herce?

danielka44

Ale já mám Moniku Pelcovou online a je zjištěno že odepisuje , u fotky má napsáno od lidí že je krásná princezna a odpovidá na vše, navic má na profilu že odpoví během pár hodin a jeto její profil žádnej fanouškovský..

danielka44

ale já mám Moniku Pelcovou online a je zjištěno že odepisuje u fotky má napsáno od lidi že je to krasná princezna a ona tam odepisuje , navic má na profilu že odpovi do několika hodin a je to její učet!žadny fanouškovský..

danielka44

ale já mám Moniku Pelcovou online a je zjištěno že odepisuje u fotky má napsáno od lidi že je to krasná princezna a ona tam odepisuje , navic má na profilu že odpovi do několika hodin a je to její učet!žadny fanouškovský..

terry

No tak ji napiš.
Uvidíš sama, jestli odepíše.

danielka44

psala jsem ji ale nic :(