Avatar uživatele
AYVEE

Chtěla bych si oholit vlasy. Prostě se mi to líbí, ale nevím jak přemluvit rodiče. Poradíte mi prosím?

Zajímavá 0 před 642 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Ženská má mít pěkné vlnité vlasy. To je dáno od přírody. A také se to chlapům líbí. Oholená ženská vypadá jak mentál.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Na rozdiel od holohlavých chlapcov máš na hlave protislnečnú a protitepelnú ochranu zvanú vlasy. Váž si toho a nezbavuj sa zdravotnej ochrany mozgu, zdroja rozumu.
Ak ti dlhé vlasy prekážajú, skráť si ich, ale nelikviduj.
Nestraš chlapcov holou hlavou, ak to nie je prejavom choroby. Filmové holohlavé dievča „G.I.Jane“ https://images­.squarespace-cdn.com/conten­t/v1/57c92580c534a5c7c89­8f469/1614753971240-6BSC25C4OE94H5L6KQ1S/­ReviewGIJane.jpeg aspoň nosila na hlave čiapku z uniformy, takže mala aspoň trochu ochrany.

Dodatok, ak si chceš oholiť vlasy, požiadaj niekoho aby ti upravil fotografiu s účesom „na holo“ (bez vlasov) až potom sa rozhodni. Nie každému dievčaťu a mladej zdravej žene sa to hodí. Najprv premýšľaj.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rrihamirek1

Mistni sprostacci se zase ukazali…
Nikde neuvadis, kolik je ti let. Pokud je ti alespon 15, nevidim duvod, proc by ti meli zakazovat se oholit. To je jako kdyby ti urcovali jestli si muzes oholit nohy. Doba jede kupredu. Pokud se ti to libi, zajdi ke kadernici pripadne vem do ruky strojek a zkus to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Nikoho se neptej. Udělej to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

elkon „Ženská má mít pěkné vlnité vlasy. To je dáno od přírody.“, čo má potom robiť tá, čo nemá „pěkné vlnité vlasy“ od prírody a umelé kadere nechce?

Avatar uživatele
led

rrihamirek1 máte pravdu, veď aj „kráľovná Nefertiti“ bola ostrihaná dohola. A napriek tomu ju na verejnosti poznáme s krásnymi dlhými vlasmi.

Avatar uživatele
Filip84

led: „Takže: smím něco navrhnout? Víte, já razím nové módní trendy.“ „Ano?“ „Odhoďte paruku, obejdeme se snadno bez ní!“ „Radši neodkládat, madam!“ „Já myslím, že ne!“ „Věřte mi, v módě jsou dlouhé, rozpuštěné, přirozené kadeře, to letí ze všeho nejvíc. Zkusíme to?“ „Já bych vám to opravdu neradil!“ „Tak, proč ne?“ „Madam!“ „Ale proč ne? Sundejte jí, Bouffante!“ „Jak je libo.“ „Hned to bude!“ „Je, je, my máme syfilis?“ „Ó, né, jenom svrab.“ „Mohu-li něco říct, madam, paruka přece jen ženě dodá něco navíc!“ „Rozhodně jí dodá vlasy, že ano?“ „Když to tak vezmu, myslím, že to zvládneme i s parukou. Upřímně řečeno, nemám jednoštětinový štětec!“ (Let them eat Cake – the Portrait) 🙂

P. S. Nevšímej si ho, odpovídá si sám sobě.

Avatar uživatele
led

Filip84, pekný príbeh, skoro som sa zasmiala 🙂

Avatar uživatele
Filip84

led: To bys musela vidět. Ale tady to sedí, jako. 🙂

Avatar uživatele
rrihamirek1

Prestan uz otravovat s tim krivym obvinovanim.

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl