Alionne

Chtěla bych si na večer stáhnout film!

Ahoj,Dobrý den!Budu koukat se svojí kámoškou (13 let).Chtěli by jsme si stáhnout nijaký strašidelný,kla­sický Drama :) Na které se dát koukat se Třináctkou..Po­radíte mi jaký Film by to měl být?? :3
Doplňuji:
Prosím poraďte,je to pro mně fakt důležité klidně i 2–4 filmy :)

Nejlepší odpověď
anonym

O loupežníku Rumcajsovi.

Další odpovědi
iceT

Kletba z temnot,Americká kletba,Stáhni mě do pekla,Sinister,In­sidious(ale jen pokud umíte číst,film je s titulky)La cara oculta…více na csfd,použij rozšířené vyhledávání

rigormortis

jak vymáhá OSA peníze?

kartar

Poslední propadne peklu.