LaDy MuSiC

Chtěla bych sezeptat, zda někdo nemá doma laboratorní myš. Moje Amálka totiž už dlouho pšiká a já nevím, jak jí vyléčit.

Doplňuji:
Myslím, že nastydla. Dostala se totiž nechtěně do vody. Potom začala pšikat. Snažím se jí udržet v teple. Pomůže to?

Nejlepší odpověď
samicek333

Možná má něco jako alergii na seno nebo na něco co jí dáváte, nebo se nachladla, možná se zeptat ve zverimexu, tam občas umí poradit, nebo pak na veterinu.

Další odpovědi
Děda Louda

Myslím, že než rady cizí myši, by té tvé spíše pomohl veterinář.

Džanička

Je nachlazená, zajdi k veterináři, dostane injekci, ta voda jí nejspíš neublížila, ale myši nesnáší průvan.. V teple ji určitě udržuj, ale zase to nepřeháněj, jak si zvykne na teplo, tak ti pak nastydne, při každém větrání.. Další možnost je alergie, buď na seno, nebo piliny, lepší jsou velké hobliny, které nejsou tak prašné.. Veterinář poradí, co bude pro ni nejlepší..