MARIKA 1971

Chtěla bych se zeptat, zdali budou propouštět ve věznici Pouchov na půlku.?přerušení vězení.

Mám přitele ve vězení Pouchov, žádal si o propuštění na půlku, měl už termín, ale že teď je tak hrozná situace ohledně viru. Soud se neuskutečnil. Mohla bych se zeptat zdali bude?

Nejlepší odpověď
Edison

Buďte rádi, že je v karanténě… přesněji že je od toho dění tady izolován…

Další odpovědi
JájsemRaibek

Nařízení vlády omezilo státní orgány na nezbytnou agendu. Toto nařízení platí prozatím po dobu nouzového stavu v ČR. Kdy bude toto nařízení zrušeno nikdo neví.

Pepa25

Oficiálně jsou pouze zakázané návštěvy, ale ne proto, že je ve věznicích „strašná situace kolo viru“, ale naopak, aby se tam vir nedostal.
Pokud máte jiné infroamce, tak si to ověřte u vašeho zdroje …