Beruna1

Zůstávají při stahování z flashky na flashku z v PC nějaké soubory, historie, a pokud ano, kde?

Nejlepší odpověď
Emefej

Co to je stahování z flasch na flasch?

Další odpovědi
gecco

Předpokládám, že:

  1. „flasch“ je ve skutečnosti flash (a míníš tím něco připojeného k USB)
  2. „stahováním“ míníš kopírování nebo přesun (copy nebo move)
  3. se chceš zeptat, zda po sobě v PC zanecháš nějaké ´stopy´

😉
Nelze odpovědět, protože uvádíš příliš málo podrobností.
Ale spíše žádné stopy nezanecháš – a pokud ano, někdo s tvými znalostmi je stejně nenajde…
😉

postcd

pokud kopíruješ soubory v rámci operačního systému Windows (například z flash disku na pevný disk v počítači nebo mezi dvěma flash disky, tak se to podle mě nikde neloguje (nezaznamenává).