Lukouš

Poradíte, zda mám šanci dostat se na zdravotnické lyceum, když mi vychází 3 z hudební výchovy…

Nejlepší odpověď
annas

Ptáte se na špatném místě. Nikdo z nás, pokud vím, není členem přiíjíímací komise, takže pokud máte ostatní známky výborné ve větším počtu než chvalitebné, snad ano. jde jen o mou domněnku., . Ale záleží na tom, jak složíte přijímací zkoušky., úspěššnost se počítá v procentech, a zda se hlásí velký počet zájemců, kteří budou mít lepší výsledky a získají více bodů pro přijetí a také na tom , kolik žáků bude škola přijímat.

Dobře se přioravte na přijímacoí zkoušky, abyste je zvládla co nejlépe. nejméně na 60 procent,. 40 procent je za vvsvědčení.

Další odpovědi
Drap

Ano, šanci máš.

Rokio

Neovládám jasnovidectví, ani neumím číst myšlenky, ale píšeš to, jako kdyby si měl jedničky a dvojky a měl pouze trojku z hudebky.

Záleží na tom, jak dobře uděláš přijímačky a částečně i na průměru známek.

Setkal jsem se s tím, že se na střední odbornou školu hlásil někdo, kdo neudělal ani základku a v dnešní době jsou i žáci, kteří se hlásí na gymnázium se čtyřkou na vysvědčení.

Podle mě tedy je to reálné. Šanci máš.

_Bůh_

Nemáš vůbec