nepodstatné

Je možné po oboru agropodnikání studovat vysokou školu veterinární?

Chtěla bych se zeptat zda je možné po oboru agropodnikání studovat vysokou školu veterinární

Nejlepší odpověď
quizzi

Zdali máte maturitu, tak můžete studovat na jakékoliv vysoké škole, tudíž i na veterinární.

Další odpovědi
annas

Pro přijetí na vysokou šikolu je třeba mít maturitní zkoušku,, případně vykonat úspěšně přijímací zkoušky.

Možná budou pro vás zkoušky náročnější.

Zkuste si pročíst informace o přijímacích zkouškách.
http://studium­veteriny.blog­spot.com/2015/08­/prijimacky.html

Drap

Ano. Obor střední školy nemá vliv na studium na VŠ. Důležité je splnit podmínky přijímaček.

ivzez

Zvládnete-li přijímací zkoušky…

Rokio

Samozřejmě. Po úspěšném zvládnutí maturity můžeš jít na jakoukoliv vysokou školu, pokud zvládneš přijímací zkoušky na danou vysokou školu. Jestliže je ale jiného zaměření než střední škola, ze které máš maturitu, bude daná vysoká škola pro tebe těžší.