NADEJE11

Poradíte, co mám dělat, když jsem zapnula TV a šel jen zvuk? Více v popisu.

Chtela bych se zeptat,zda he moje tv uz na odpis nebo co nam delat.Rano jsem ji zapla a jde jen zvuk.Prijem mam pres UPC

Nejlepší odpověď
annas

Není vhodnější zavolat technika, který posoudí či vyřeší problém přímo na místě,. Rovněž vám řeknete, zda už je třeba vyměnit TV, nebo něco doplnit atd.

Nevím, ale na dálku jen na základě informace, že nejde obraz, bez značky, TV, připojení atd., získáte adekvátní odpvoěď.

Stejně jako na jiných stránkách – je třeba poskytnout víc informací.

V odkazu je stejný dotaz, jak si přečtete Ale napsala jste málo údajů.

https://www.zi­ve.cz/poradna/ne­funguje-obraz-na-televizi-ale-zvuk-jde/sc-20-cq-543172/default­.aspx?consultan­swers=1

!Co je to za televizi ? LCD , Plazma, klasická ? Jaký máš připojení ? Pozemní digitál nebo kabelová ?"

https://www.zi­ve.cz/poradna/te­levize-lg-nejde-obraz--zvuk-ano/sc-20-cq-647947/default­.aspx?consultan­swers=1

Další odpovědi
ivzez

Zavolejte opraváře.