lopuch23

Existuje nějaké vodotěsné pouzdro na mobil sony xperia mini aby se s ním dalo fotit pod vodou?

Chtěla bych se zeptat,zda existuje nějaké vodotěsné pouzdro na mobil sony xperia mini aby se s ním dalo fotit pod vodou.
Nebo pokud s tím máte nějaké zkušenosti třeba na foťák atd. Předem díky :)

Odpovědi
beer

Takové pouzdro neznám a nikde jsem ani nenašel, podle mého neexistuje..

anonym

Vodotěsná pouzdra na mobil svými optickými vlastnostmi degradují už tak mizernou optiku vestavěného foťáku a navíc jsou mechanicky poněkud ´háklivá´…
Vykašli se na takové řešení a pořiď si třeba toto – http://www.mi­ronet.cz/geni­us-gshot-510-8-mpix-4x-zoom-cmos-27quot-18quot-lcd-vodotesny-modry+dp188503/ , jednak si ochráníš foťák tím, že jej nebudeš takat do vody a druhak budeš fotit něčím, co je k focení určeno.
😉

arygnoc

vždy som bol presvedčený o tom, že telefón je na telefonovanie a fatoaparát na fotografovanie (aj keď teda digitál už nie je ani tak klasické fotografovanie, ktoré malo svoje čaro).

ale kto chce kam, pomôžme mu tam:

tu možno niečo nájdete:

http://brasny-pouzdra-fotoaparaty.he­ureka.cz/f:9365:1­63969/