Natalka99

Existuje neco takoveho jako plastika zmenšování/zkra­cování a zeštíhlování nohou?

Chtěla bych se zeptat na plastiku zmenšování/zkra­cování a zeštíhlování nohou. existuje neco takoveho?

Odpovědi
ivzez

Snad v USA.

U nás by podle mne plastičtí chirurgové
odmítli poškození zdravých nohou.

Co byste řekla změně životního stylu?
Rozumná vyvážená strava a dostatek pohybu dělají divy.

Edison

Určitě to existuje. Leč u nás se na zdravém těle spíše nerealizuje, jak píše Ivzez.

nyjono

Zkracování nohou???
Pokud vím, tak je spíš zájem o dlouhé nohy.

dubraro

Zkracování, to věru nevím. Hypoteticky by se dalo vyříznout kus kosti, ale nevím, jestli by se do toho někdo pustil. Na zeštíhlení by možná pomohla liposukce, pokud je to tuk.

Michálek1245

Zkracování nohou asi ne. Jako ne že by to teoreticky nešlo, ale zase i doktoři mají nějaký morální kompas a řídí se nějakou názorovou etikou. Co se týče zeštíhlování, tak to je klasická lipo. Pak se dají udělat další změny jako třeba labioplastika. Na to doporučuji kliniku od https://www.la­bioplastika-praha.cz/ kde dělají fakt pěkné plastické operace. 😉

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.