Leidynka

Jak se to pozná a projevuje, že se králice začne hárat?

Chtěla bych se zeptat má králice včera asi začala hárat nevím jak se to pozná a projevuje
samičce zakrslého králíka budou teprve čtyři měsíce a včera nám pravdě podobně začala hárat ale nejsem si jistá jak se to u ní pozná předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
anonym

Králík nehárá..správně Drap…Pokud chce k samci, poznáš to tak, že má červenou pochvu (nevím jak to napsat slušně).Připouštění samice je vhodně až po půl roce (liší se to podle plemene králíka, velké na 8 měsících, střední a malé na půl roce, popř. o měsíc déle).

Další odpovědi
Drap

Králík nehárá. Pokud je už samička dostatečně pohlavně vyzrálá, můžeš ji dát k samcovi, pokud chceš mít mladé. Ve čtyřech měsících je ještě poměrně brzy. Jinak to nepotřebuješ k ničemu poznat,

anonym

Králice má říji,v takovémto věku ji v žádném případě nepřipouštěj.
http://www.kra­lici.cz/