Avatar uživatele
kajda

Chtěla bych se zeptat… Líbí se mi jeden kluk..

Líbí se mi jeden kluk v jiné třídě, ale chodím tam dost často za kámoškama.. Kluk o mě jednou řekl svymu kamošovi, že jsem hezká .. :) Ale potom už nic… Jenom občas si všimnu, že jeho kámoš mu „nenápadně“ ukazuje že jsem za ním atak. Ale mě přijde, že si mě moc nevšímá.. :/ Poraďte co s tím.. děkuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4191 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Víte co, vy dva? Už jste si to tady napsali, tak to přestaňte pořád dokola řešit. ☺☺☺☺☺
A hlavně tady tu pořád stejnou otázku přestaňte psát pod různými nicky (nahlédnete-li do vyhledávače, tak vám z toho bude nejspíš špatně).
Mládeži, čekáte snad, že za vás někdo z nás osloví objekt vašeho zájmu a řekne mu: Koukej, prima holka (kluk). Nechceš s ní (ním) náhodou chodit?
Ježíšku, to je tak těžké si to zvládnout sami?!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Usměj se na něj, pozdrav ho. Zjisti si co ho zajímá a zeptej se ho na to. Určitě ti rád „poradí“.

ad Kobranek: To samé, jen si to přehoď na ženský rod.

Nebo to dejte dohromady vy dva, když jste se tady nakonec tak pěkně domluvili…:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kobranek

Podobné u mě. Líbí se mi jedna holka, ale nevím, jak jí mám říct, že ji to a radši ji místo toho provokuju. Ale ona mi vůbec nenadává! Musíte nám poradit!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek