Monika 12345

Nevíte, kolik stojí autobusová měsíční jízdenka z Budyně nad Ohří do Litoměřic a zpět?

Chtěla bych se zeptat kolik by stála mesičenka busem z Budyně nad Ohří do Litoměřic tam a zpátky????

Odpovědi
annas

Neuvedla jste vzdálenost mezi místy, zda vás zajímá cena žákovské nebo jiné jízdenky.

Informace vám nejlépe poskytne dopravní kancelář v místě, kde vám jízdenku vystaví.

Kelt

Tady není informační kancelář na otázky, které ti dokáže odpovědět příslušný orgán. Zajdi si do kanceláře ČSAD v místě bydliště nebo do Litoměřic a tam ti to řeknou přesně a poskytnou ještě další možnosti na výběr.

nyjono

Tak se zeptej.
Lepší to ale bude tady: ČSAD Slaný A.s., Ostrovní 465/5, 412 01 Litoměřice
Telefon: 416 700 194