Annie63

Poradíte? Když mám bezdrátová sluchátka a přehodil se mi zvuk z pravého na levé, jak moc to vadí v poslechu?

Funjce pravého sluchátka se přehodily na levé a naopak. Takže i ta rozdělená muzika mi hraje jinak. Je to nezvyk slyšet to z jiné strany…Jak moc to vadí? Stačí když si na to zvyknu a bude to v pohodě?

Chtěla bych se zeptat.Když mám bezdrátová sluchátka a přehodil se mi zvuk z pravého na levé..Jak moc to vadí v poslechu?

Odpovědi
Edison

Jak přehodily se kanály? Nechápu… To se může přehodit jedině tak, že se přehoděj sluchátka. Mně by to vadilo.

anonym

vadí to jen pokud je zvuková stopa přehrávána souběžně s nějakou vizuální stopou (videem) ze kterého bys mohl poznat že co zní zprava mělo znít zleva. Pokud je to jenom zvuk, je to fuk.

Bobek 2

No a nedají se ty sluchátka nasadit na hlavu obráceně? Anebo v nejhorším se můžeš otočit i se sluchátkama čelem vzad a máš to, jako kdybys stála zády k pódiu, pokud to teda je hudba.