chtela bych se zeptat kamaradka dostala promenu trestu po budemit něco stoho nikdy nebylatrestana mela podmonku

hroziji neco ma 4 male děti a je tehotna děkuji

Nejlepší odpověď
Venka

Nemůžu přijít na to co jste chtěl(a) říci, trochu více správné češtiny by to chtělo.

Další odpovědi
alexandra

Megérteni

hanulka11

nezáleží kolik má dětí ,jestli něco provedla prostě si trest zaslouží

Děda Louda

Jestli se chceš na něco zeptat, polož dotaz.

Gabe

Pokud nemas ani zakladni vzdelani a neumis psat a ani se vyjadrovat,tezko ti nekdo odpovi.

AndreiRanger

Jestli byla v podmince a něco provedla, tak sajonara – skončí v lochu a děti v děcáku, nebo u příbuzných.