chtěla bych se zeptat jestli jde nainstalovat webkamera i bez instalačního CD a jak?

Nejlepší odpověď
led

pokiaľ to nie je najnovší typ kamery, ktorý operačný systém nepozná, väčšinou sa nainštaluje automaticky. Ale len ovládača, bez príslušného software

Další odpovědi
9 řemesel

Ano led má pravdu , jen upřesním.Většinou je stejně lepší se připojit na internet a stáhnout jak poslední ovladače tak i vhodný software.Přeji hodně zdaru!