Lucík360

Chtěla bych se zeptat jde o jeden film s rotvajlerem, který na začátku filmu pokouše kluka?

Chtěla bych se zeptat jde o jeden film s rotvajlerem, který na začátku filmu pokouše kluka, který k němu do zahrady vleze pro míč. Když bude kluk o trošku starší tak mu tam něco ještě s nějakými dětmi spadne. Ten pes bude zlý a oni se tam budou různě dostávat,ale myslím že se jim to nepovede ale nevím to jistě. Kluk si pak vzpomene že ho pokousal ten rotvajler a ten rotvajler ke konci filmu přeskočí plot a nevím co se stane, ale myslím si že ke konci filmu tam s nimi bude. Moc děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
setapouch

A zeptat se chceš na co?