modrásek

Chtěla bych se zeptat, jaký tanec by ste tančili na písničku Loudá se půlměsíc od Marty Kubišové? Děkuji za odpovědi:)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Řekla bych,že „wals“ nebo normální „ploužák“.

Další odpovědi
Damiana

Jednoznačně blues.
Je to na čtyři. Já ale blues ráda nemám, protože to není zajímavý tanec, vypadá to moc školácky. Ale pokud umíš, dá se na to nádherně tančit slowfox a dokonce i rumba.
Doplňuji:
Waltz ani omylem. Ten je na tři a nikdy by ti nevyšly kroky.

led

Vláčne plazivý až ľahko ´loudavý´, dramaticky vášnivý, aby Mesiac mal čas namaľovať svojim štetcom naše tiene do chodníku

modrásek

Taky bych řekla že waltz, co jsem se dívala na netu – říká se mu také pomalý valčík.
Jeden názor byl, že se na tuto písen tančí blues. Možná to by taky šlo, ale nevím, nejsem odborník :)