Tessi

Chtěla bych se zeptat jaké všechny druhy bot na běžky jsou? Děkuji za odpověďi.

Boty na bežky.

Odpovědi
NotFound

Jako laik bych to shrnul na čtyři typy. Nízké (jako tenisky) a vysoké (kotníkové). Pak se starým (protáhlá plastová podrážka dopředu – takový " kachní zobák") a novým vázáním (kovová hrazdička vpředu pod špičkou).
Dnes je nejobvyklejší nové vázání s kotníkovou botou, protože se s ní lépe bruslí. Nízké boty jsou na klasiku.