kajda

Chtěla bych se zeptat jak se zbavím tuku v podpaží?

Nejlepší odpověď
anonym

Potesim vas : Zbavite . !
Nepotesim vas : Cvicenim . !

  • iv-

Doplňuji:
Pro Bolacka :
Do tasticky si dejte 40 kosticek sadla … do druhe take 40 … zvedejte rucicky s taskami dopredu , do stran .. , nahoru a dolu …
P.S : A vas vubec nechapu , jak muzete jist vecer neco tak nezdraveho. Berte si priklad ze me. Ja ma ted u pc balicek ZDRAVYCH M M bombonku , cokoladove – oriskove … :-p

Další odpovědi
bolak

jak se ti tam proboha dostal? :-o

  • iv-: na to jsou nějaký cviky? to mi řekni jaký prosímtě,,,, já si du, než to dopíšeš, zatím do kuchyně namazat chleba ze sádlem…

arygnoc

mydlo?

kazisvět

pokud myslíte bulky, tak měl by zabrat Ichtoxyl. Pokud nezabere do 14 dnů, raději zajděte k lékaři.