kajda

Chtěla bych se zeptat......

Jsem v 7.třídě a máme mít do češtiny mluvní cvičení. Nevíte o čem mám mít? Nesmí být o zvířatech, zpěvácích atd.
Doplňuji:
Například já jsem měla o Avonu nebo někdo měl o aerobicu atd.

Nejlepší odpověď
samicek333

Ahoj, my ve škole máme určená témata, nejčastěji si všichni vybírají příhodu nebo zážitek, na který nikdy nezapomenou, nebo o svém snu, o své budoucnosti atd. Zkus něco takovýho.

Další odpovědi
Drap

co třeba o sobě, nebo o své rodině ?

DaiWoman

Proč se nás kajdo ptáš co si máš vzít když tu píšeš, že jsi měla o Avonu??

Lyn

O nějaké aktualitě? Můžeš přidat úvahu a když se to povede, zaperlíš :)