Chtela bych se rozloučit

Odjíždím NA Ukrajinu na 3týdny:))
tak bych se s vámi chtela rozloučit a popřáát krásne Prázdniny,užijte si je :))

Nejlepší odpověď
bolak

Buď hodná holka a nedělej vopičárny, ukrajinců už tu máme dost…

Další odpovědi
hanulka11

měj se bájo a užij si krásné dny volna – zdravím

vlk samotař

Užij si to.

annas

Užijte si, naberte novou sílu. Šťastnou cestu!

led

Príjemný pobyt, neviem do ktorej časti Ukrajiny ideš, ale mám na krajinu i ľudí tie príjemné spomienky.
Šťastnú cestu a veselý návrat. A v septembri hurá do „odpovedi.cz“

anonym

Led, az je mi slecny lito, ze smi na odpovedi az v Septembri. !
Jede na Ukrajinu jen na 3 tydny ! 🙂
Vy asi myslite, kdyby se tam ztratila, ze ? 🙂 -iv-

anonym

Tak krasne prazdninky !
Uprimne cesky zavidim. Zakarpatská Ukrajina – hory, turistika .. to je jeden z dalsich mych snu… nesplnenych. ☹
Stastnou cestu a sup i do hor !! -iv-