blondýna112

Chtěla bych se jen zeptat kolik stojí.

doplnění řas jsem teprve studentka a chtěla bych to vědět ať vím jestli na to budu mít a neznáte nějakou dobrou kosmetičku z okolí frýdku – místku ?? děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
hanny 2

Na prodloužení řas jsem měla akci červenec,srpen – 990,–Kč,dopl.500,–Kč.Ale jsem z Brna.

Další odpovědi
salsa verde

Jestli se ptáš na doplnění tak kolem 300 až 400 kč pokud myslíš prodloužení-tu úplně první proceduru tak např. u nás v Ostravě je salon kde to dělají okolo 1500 kč. A myslím si že je to úžasná cena, např. teď byla kamarádka v Pardubicích a tam za to chtěli 4500,– Kč. Pokud budeš chtít tak ti pošlu kontakt.