Avatar uživatele
panenka

Chtěla bych popřát uživatelce Terryle k dosažení zlaté příčky

Terryle moc ti gratuluji
Doplňuji:
Stříbrné pardon už tu kávu pít rači neudu 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, Jahoda, anonym, BEAES, aramah, Terryle, stana73 před 4812 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Jejda, Panenko, moc a moc děkuju, ale já jsem jenom stříbrná… :o)
Zatím se jen na všech stránkách nepřepnula barva hvězdičky a pořád tam visí ta bronzová, co vypadá zlatě.
Ale každopádně díky moc :o)
Doplňuji:
Jojo, kafe, to dělá věci :o) Ale bez něj to nejde!

Ještě jednou díky, všem. A prosím, když už mě tu řešíme takhle „oficiálně“… bych Vás všecky moc ráda poprosila, jestli byste mi nemohli tykat. Myslím, že jsem tu jedna z nejmladších stálých a připadám si hrozně hloupě, když mi vykáte – vy, životem zkušení, kteří toho za sebou máte stokrát víc než já. Vždyť jsem proti vám děcko… :o)

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Ano, ano, též se přidávám. Stříbrnou příčku si, Terryle, plně zasloužíte :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Taky se přidám-gratuluju moc a moc,at je brzy zlatá…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Gratuluji Terryle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

Taky ti gratuluju a ať se ti daří dál

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Gratuluji také k stříbru, Terryle, a doufám, budeš i nadále tady na odpovědích vířit vodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Tery taky ti přeju vše nejlepší k dosažení stříbrné příčky.
A posílám ti malý dáreček:D
http://img1.o­brazkyanimace­.com/oa/v1/pr/pr00­8.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Terryle,jak mi je to moc mile,mas stribrny zebrisek,tak doufam ,ze si ho uzijes.Nemohu Ti toho mac dati,proto Ti chci ze srdce prati;jen tak dal.
Doplňuji:
ulet-zebricek

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Také gratuluji, tvé názory čtu moc ráda, protože mají hlavu a patu, jsem ráda, že jsi tu s námi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Terryle, také ti přeji a hlavně k tomu, že jsi tu s námi,těším se vždy na tvé otázky a odpovědi …posílám ti to, co máš ráda

http://img.na­dapenny.com/t20/110­25/nadap022135347­830230.jpg

/možná i poznáš kde je to foceno/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jedna z nevýhod práce na směny,je ta,že budu asi poslední,ale i to potěší-Velká gratulace!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Terryle, také se připojuji, moc gratuluji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Terryle

Hanulka11: jééé, děkujuuu, přiletělo mi dobrý ráno! :o)
Kde to je foceno? Mám pocit, že mi to je povědomý, ale ne a ne si vzpomenout…

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Fotila jsem to na pláži v Kalamaki na Zakyntu bylo to perfektní -koupačka a nad námi přistávaly letadla, někdo by řekl, že to musí být hrozné, ale naopak letiště je tu cca 3km takže už z dálky je vidět jak letadla nalétávají nad mořem a klesají, že by sis na ně pomalu mohla sáhnout. Málokdy se mi povedl takový úlovek, protože to byl vždy mžik a bylo pryč. Tak přeji hezký den.

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Já si říkala, že to bude některý z těch šílenejch letišť. Taky jste tam byli letecky? To musí být docela zážitek, takhle přistávat… uuuuu :o)
Ale na té pláži by se mi brutálně líbilo, jéj, plácat se na sluníčku a koukat na éra… jáááájda :o) Takže i tip na dovolenou, co já se tu všecko nedozvím :o)

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Jasně letecky byl to fakt zážitek ale "lepší "přistávání je to na Skiathosu,víš tu dráhu .....
http://img.na­dapenny.com/t20/110­25/nadap030925958­800232.jpg
tam máš pocit ,že se pilot nemůže trefit.
Miluji letadla a hlavně ty lety za teplem

před 4811 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

ILINESS,
děkuju Ti moc. Víc, než milý přání, od vás tady na serveru dostat nemůžu – takže jsi mi dala to nejvíc, cos mohla. A moc si toho vážím. Díky! :o)

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

promiň, zkomolila jsem Ti přezdívku – Iliines :o)

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nic se nedeje,ja vim komu odepisujes.Dekuji a peknou dobrou noc.

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Míro, díky moc, palec hore dám zítra – zatím mi nenaběhly „stříbrný“ možnosti hodnocení, mám vyčerpáno. Vím, že to je jen blbost, ale prostě dík. A dobrou! :o)

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Už bych Terryle hned šoupla mezi zlaté to jsem hodná že?omlouvám se ti myslela jsem stříbrnou omylem jsem napsala zlatou jak píši kávu už ted pít nebudu i když toho mám ještě hodně 🙂

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

za to se přece neomlouvá, to mi může jen polichotit – že by mi někdo přál zlatou po tak krátké době :o) Ještě jednou, moc děkuju. Moc to potěšilo :o)

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Já Ti zlato tedy přeji. Co mě ale překvapilo je to, že po tak dlouhé době, co tu jsi a co tak dobře odpovídáš jsi teprve teď stříbrná. Tuto příčku jsi už měla získat dávno!! :))

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Po dlouhé době? Vždyť sem chodím snad od října, to jsou čtyři měsíce… :o) A já jsem, co se odpovídání týče, hrozně líná… někdy se tu pár dní ani neukážu, takže si zasloužím počkat :o)

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Jóó, ale Ty dobře odpovídáš, tak proč by ne? :))

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

to i spousta dalších, kteří tolik bodů nemají… na to, aby byl člověk zlatej, potřebuje nejen dobrý odpovědi, ale i hodně času (což zatím mám, ale jak dlouho to vydrží, kdo ví…)
Mimochodem, co ucho? :)

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Díky za optání… Boulička bolí víc a víc, ale je stejných rozměrů. Měly jste pravdu, že to bude, lidově řečeno, beďar. Já jsem se na to koukala a vypadá to tak. Ach jo.. :DDD

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

hmmm, upřímnou soustrast, to fakt nezávidím :o/ mně se vždycky udělají hlouběji v uchu a než zjistím, že to je boule, mám strach, že mám zase zánět zvukovodu. Ale ta mast pomáhá a v nejhorším případě ibalgin… Jsou to problémy, co?

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Já sama sobě též nezávidím, ale co se dá dělat. Mám štěstí, nikam hlouběji se mi to nerozlezlo. Snad to tak zůstane a jak psala Hanulka11– doufám, že brzy praskne. Bolí to jako čert. Chtěla jsem si to vymáčknout, ale nemám odvahu – bolí to už při malém doteku a kdybych to měla zmáčknout.. Fuj, už teď se tu klepu. Taková kravinka a jak to dokáže znepříjemnit dny…

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Jo, to znám, taky jsem si připadala jako idiot a zhýčkanec, když jsem si brala prášky kvůli blbýmu beďaru. Ale kdo nezažil, nepochopí – fakt to bolí jako zánět ve zvukovodu, což je i podle doktorů poměrně regulérní a docela bolestivá nemoc. Akorát že to pak rychleji odezní.
Pokud to je čerstvý, zatím bych to nemačkala – až později, až se to zvětší. Mně se to obvykle povedlo prasknout až takový třetí, čtvrtý den…

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Já taky čekám, až se to víc „vyklube“. Teď to ani nejde pořádně chytit. Mám to na uchu, ale bolest hrozná – jako kdybych to měla vevnitř. Nechci přehánět, ale fakt to děsně bolí. Nikdy jsem to neměla a tak mě to překvapilo. Snad to zůstane tak jak je, na ušní nechci! Bojím se jak čert kříže! :)

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

ješiš, jak já soucítím… já to měla úplně přesně stejně – „ať už to praskne, přece nepůjdu k doktorce s beďarem!“ Vnitřek uší je citlivej jako ďas. A představa, že by do toho někdo rýpal… fuj. Fakt jen můžu uklidnit tím, že ten růžovej prášek to otupuje docela spolehlivě a ty dva, tři dny se na něm dá přežít…

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Přesně. Asi začnu taky brát ty růžový tabletky. Bóže…Já dám za cca 2–3 dny info, jak jsem a tom :))

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

to už snad bude dobrý a zahojený :o) přeju co nejmíň bolesti, ze všech sil!

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Děkuji, zdá se, že to fakt budu potřebovat! :))

před 4812 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek