BloomBloomix

Chtěla bych nový mobil jak?

Ahoj chtěla bych nový mobil přesněji Lenovo A536 no dostanu jen za dobré vysvědčení a sama si na něj nevydělám protože dostávám za 1 měsíc 300 a lenovo stojí 3000 nevíte jak si třeba nějak vydělat učení mi stejně moc nejde prosím poradte mi :/

Nejlepší odpověď
briketka10

než bude vysvědčení máš dostatek času
přidat v učení a Lenovo bys mít mohla ..
zkus rodiče požádat o půjčku, že půjdeš
např.v létě na nějakou brigádu, jestli na ni
máš věk :)

Další odpovědi
lexx

Koupit Alcatel 1010D s FM rádiem, na 2 sim, to nestačí ? Do ceny něco pod 400 Kč se vejdeš a zbytečně složitý přístroj stejně nevyužiješ. No jak chceš…

petr zamazal

Tak skus neco udělat a pak prodat.

ReHu

Zkusila ses víc učit? Víc se na učení soustředit?
Nebo se zkus doma domluvit, třeba za pomoc s úklidem (vynášení odpadk.koše, mytí a úklid nádobí, luxování, utírání prachu, menší nákupy, …) můžeš také dostat pár korun.
Třeba bude ráda i některá sousedka.

andyana

Pokud ti to rodiče dovolí tak si vyber kapesný na 10 měsíců dopředu, nebo si vyber levnější mobil.