Mirrorwoman

Chtěla bych napsat romantický western, jak bych měla začít.

Chtěla bych napsat romantický western a nevím jak začít.

Nejlepší odpověď
Terryle

Tak začni psát odprostředka, to je taky zajímavý :) Klidně můžeš začít v půlce dialogu, aspoň to bude mít hned od začátku spád a čtenáře to zaujme – víc, než nějaký x-stránkový líčení místa a přehlídku postav jakožto klasickej pomalej rozjezd.
Předpokládám ale, že už máš trošku promyšlený děj příběhu, když víš přesně téma a žánr… :)

Další odpovědi
hanulka11

Přesně jak píše Terryle …miluji knihy které mě strhnou hned od začátku
Doplňuji:
Může to tzřeba začínat.

Vidím ho přicházet… ano je to on -jeho širák poznám na dálku a jeho široký úsměv ten mě vždy dostane.
Rozrazila jsem dveře dokořán a běžela mu vstříc..........

Dom Tailor

Hlavně nezačínej „Kdysi dávno…“ nebo „Bylo nebylo“ 😁

Jsemtady

Nejdříve si sestav kostru příběhu s důležitými okamžiky (Od á až do Z.). A pokus se u toho nemyslet na staré westernové filmy, ať to není kopie něčeho, co už bylo. Mno a až budeš mít kostru, tak to postupně začneš obalovat vedlejšíma věcma a pak doplníš celý text.

michael69

Suchý vítr svištěl Johnovi kolem uší,když poklekl a nervózně sledoval údolí.Vítr je čerstvý jako pokaždé zde touto dobou a prach který s sebou nese občas štiplavě bodá do tváře a zpoceného čela.„Hledat Eldorado..,blbec…“ John se v duchu pousmál při vzpomínce svého ztřeštěného bratránka Carlose.Znal ho už od dětství.Se strýcem občas přijížděli k nim na farmu,kde jako malý kluk žil se svou mámou a svou sestrou.Otce nepoznal a tak byl strýček se svými nápady pro Johna jako vytržení z ženského světa své matky a sestry,jejichž věčné komandování nesnášel.Dnes by dal cokoliv aby to mohl vrátit.Je to už ale dávno pryč.
John náhle zaslech řechtání koně.Ano,dole v údolí jsou.„Tak přece!“ ,pomyslel si.Opatrně zvedl pušku.V tom parnu mu najednou připadala nezvykle studená.Opatrně, sehnutý začal scházet dolů.Nízké keříky křoví se mu odíraly o jeho kabát..... :D atd. Nebo spíše lépe. :D

elektrikář

Nejlepší si sednout a začít psát.Dát přečíst známým.Nesmí to být tlustá kniha.Nebezpečí úrazu pokud se to někomu nebude líbit.Přeju hodně spokojených čtenářů.

Elk

Našel jsemtento odkaz, kde je návod, jak napsat bestseller. Snad tam bude něco dobrého. Až to vyjde, dej mi vědět, rád si to přečtu.

Zdroj: http://www.uloz­.to/hledej/?q=jak+n­apsat+bestseller