Avatar uživatele
Mirrorwoman

Chtěla bych napsat romantický western, jak bych měla začít.

Chtěla bych napsat romantický western a nevím jak začít.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, hanny 2 před 4759 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Tak začni psát odprostředka, to je taky zajímavý :) Klidně můžeš začít v půlce dialogu, aspoň to bude mít hned od začátku spád a čtenáře to zaujme – víc, než nějaký x-stránkový líčení místa a přehlídku postav jakožto klasickej pomalej rozjezd.
Předpokládám ale, že už máš trošku promyšlený děj příběhu, když víš přesně téma a žánr… :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Přesně jak píše Terryle …miluji knihy které mě strhnou hned od začátku
Doplňuji:
Může to tzřeba začínat.

Vidím ho přicházet… ano je to on -jeho širák poznám na dálku a jeho široký úsměv ten mě vždy dostane.
Rozrazila jsem dveře dokořán a běžela mu vstříc..........

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dom Tailor

Hlavně nezačínej „Kdysi dávno…“ nebo „Bylo nebylo“ 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

Nejdříve si sestav kostru příběhu s důležitými okamžiky (Od á až do Z.). A pokus se u toho nemyslet na staré westernové filmy, ať to není kopie něčeho, co už bylo. Mno a až budeš mít kostru, tak to postupně začneš obalovat vedlejšíma věcma a pak doplníš celý text.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michael69

Suchý vítr svištěl Johnovi kolem uší,když poklekl a nervózně sledoval údolí.Vítr je čerstvý jako pokaždé zde touto dobou a prach který s sebou nese občas štiplavě bodá do tváře a zpoceného čela.„Hledat Eldorado..,blbec…“ John se v duchu pousmál při vzpomínce svého ztřeštěného bratránka Carlose.Znal ho už od dětství.Se strýcem občas přijížděli k nim na farmu,kde jako malý kluk žil se svou mámou a svou sestrou.Otce nepoznal a tak byl strýček se svými nápady pro Johna jako vytržení z ženského světa své matky a sestry,jejichž věčné komandování nesnášel.Dnes by dal cokoliv aby to mohl vrátit.Je to už ale dávno pryč.
John náhle zaslech řechtání koně.Ano,dole v údolí jsou.„Tak přece!“ ,pomyslel si.Opatrně zvedl pušku.V tom parnu mu najednou připadala nezvykle studená.Opatrně, sehnutý začal scházet dolů.Nízké keříky křoví se mu odíraly o jeho kabát..... :D atd. Nebo spíše lépe. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Nejlepší si sednout a začít psát.Dát přečíst známým.Nesmí to být tlustá kniha.Nebezpečí úrazu pokud se to někomu nebude líbit.Přeju hodně spokojených čtenářů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Našel jsemtento odkaz, kde je návod, jak napsat bestseller. Snad tam bude něco dobrého. Až to vyjde, dej mi vědět, rád si to přečtu.

Zdroj: http://www.uloz­.to/hledej/?q=jak+n­apsat+bestseller

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek