Emik19

Chtěla bych darovat vajíčka, je klinika IVF Zlín dobrá?

Odpovědi
Jáji88

Pokud chceš opravdu darovat, tak sis nemohla vybrat lepší kliniku. Já i kamarádka tam byla, a super. Přístup doktorů a vysvětlení celého procesu… supr 🙂 Mužu určitě doporučit !!!

Nassin

Byly časy, kdy v každé Jednotě vykupovaly vajíčka, ale jestli je klinika dobrá, tak to opravdu netuším.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

leňa86

Určitě je to dobrá klinika, jedna z nejlepší v Čr, takže jestli do toho chceš jít, určitě neváhej pro tuto kliniku, najdi si další recenze klidně ale uvidíš, že nelžu, když řeknu že je fáákt době dobrá!

fial.adela

Zrovna jsem tu na to narazila, pár let už o darování přemýšlím… nemám Zlín zase tak daleko, asi to tam zkusím 🙂

Emik19

To sem ráda, četla jsem na ní samé dobré recenze 🙂 Už jsem objednaná, tak jsem zvědavá 🙂