Anette

Chtěla bych být kadeřnicí, jak ale poznám, že v tom budu dobrá a uživím se tím?

Baví mě společenské účesy a leccos si dokážu vytvořit i na sobě, ale bojím se, že stříhání bude katastrofa. Jde nějak poznat, jak mi to půjde? Nebo je tu nějaká kadeřnice/kadeřník, která/-ý by mi poradil/poradil? Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Předpoklad je vyučit se v tomto oboru. Jestli budeš dobrá, nebo ne, to posoudí tví zákazníci – zpočátku někdo z rodiny, kamarádky…

sesednizkola

Nechci nikoho urazit…ale je to porad ucnak, tedy da se to pri trose sikovnosti naucit. Urcite se tim da uzivit slusne oproti jinym oborum na ktere se uci. Porad je to ale prace na nohou a to slusne nici zdraví, proto vsichni rikaji detem uc se uc se.. byt nekde 12 hodin v kadeřnictvívi je velka drina ktera neni ostatnim videt. Rozmysli si to, vetsinou pak neni cesty zpet.

marci1

Zkus si něco o tom něco nastudovat a prakticky vyzkoušet, třeba na příbuzných a kamarádkách. 🙂