Avatar uživatele
Lucule13

chtěla bych aby mi jeden z rodičů koupili mobil Samsung S5570 Galaxy Mini.ale nevím jak je přesvědčit

jednou už jsem měla dotykový mobil LG ale rozbil se mi (já ho nerozbila ale onu si myslí že jo) nevím jak na to
Doplňuji:
a nebo prostě nějaká samsug buť dotykový nebo nějaký jiný ale já chci spíš dotykový

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4620 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Rozhodnutí o tom, jaký budeš mít telefon (a jestli vůbec nějaký) je právem tvých rodičů a já se do něho nemíním vměšovat :)

Ale zkus 4 měsíce počkat, o vánocích se dějí různá kouzla :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
misa-radilka

  1. Můžeš mrknout na trochu levnější mobil. http://www.al­za.cz/samsung-gt-s5230-d120603.htm
  2. anebo si na něj zkus vydělat na brigádě, nebo začni více pomáhat rodičům a oni Ti ho třeba koupí… ale nezapomeň pak pomáhat pořád, i až bude koupený 😉 Hodně štěstí… 3. Hlavně nepřesvědčuj nijak extrémně, třeba je to pro ně drahé. Anebo zkus počkat do Vánoc 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
blesk26

Zkus se s ridičema dohodnout, že půlku ti dají oni a půlku si zaplatíš sama … to je myslím rozumné :)

Teda samozřejmě za předpokladu, že máš šanci si nekdě přivydělat nebo si ušetřit z nějakého kapesného :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pomahej vic doma , zkus se pozeptat rodicu , s cim by jsi mohla pomahat i vice , nez pomahas dosud. neco take " nabidni " . Rodice na to take samozrejme musi mit finance. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek