Lucule13

chtěla bych aby mi jeden z rodičů koupili mobil Samsung S5570 Galaxy Mini.ale nevím jak je přesvědčit

jednou už jsem měla dotykový mobil LG ale rozbil se mi (já ho nerozbila ale onu si myslí že jo) nevím jak na to
Doplňuji:
a nebo prostě nějaká samsug buť dotykový nebo nějaký jiný ale já chci spíš dotykový

Nejlepší odpověď
baghira

Rozhodnutí o tom, jaký budeš mít telefon (a jestli vůbec nějaký) je právem tvých rodičů a já se do něho nemíním vměšovat :)

Ale zkus 4 měsíce počkat, o vánocích se dějí různá kouzla :)

Další odpovědi
misa-radilka

  1. Můžeš mrknout na trochu levnější mobil. http://www.al­za.cz/samsung-gt-s5230-d120603.htm
  2. anebo si na něj zkus vydělat na brigádě, nebo začni více pomáhat rodičům a oni Ti ho třeba koupí… ale nezapomeň pak pomáhat pořád, i až bude koupený 😉 Hodně štěstí… 3. Hlavně nepřesvědčuj nijak extrémně, třeba je to pro ně drahé. Anebo zkus počkat do Vánoc 😉

blesk26

Zkus se s ridičema dohodnout, že půlku ti dají oni a půlku si zaplatíš sama … to je myslím rozumné :)

Teda samozřejmě za předpokladu, že máš šanci si nekdě přivydělat nebo si ušetřit z nějakého kapesného :)

anonym

Pomahej vic doma , zkus se pozeptat rodicu , s cim by jsi mohla pomahat i vice , nez pomahas dosud. neco take " nabidni " . Rodice na to take samozrejme musi mit finance. -iv-