Chtěl jsem vám sdělit něco otřesného,ale neřeknu,proto že by jste nemohli spát.

Dobrou noc přátelé a zítra na viděnou!
Doplňuji:
Tak já vám to tedy řeknu:Chosé nepřijel!
P.S. A zítra vám napíši humornou historku z vojenského odvodu!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tedy já neusnu- neměl jsi to nakousnout
Doplňuji:
tak se neboj, co může být otřesnějšího než tajnosti

Další odpovědi
casey

tak doufam, ze to napises rano. ja uz jsem napnutej jak ksandy. tak dobrou

Georgo2010

No jo, pracovní týden před námi a zítra zase do práce, viď?:-)

DDarent

Na svět míří novej IPhone...... (eště tak 3 měsíce) já ztoho nemůžu spát už teď!!!