pitbull 98

Chtěl jsem spívat od malička ale moc my nejde rozumět jaký kroky mám udělat abych to dokázak?

prosim vás poradte my
Neumím použávat barvu hlasu :(

Nejlepší odpověď
Funna

pokud mluvíš stejně jako píšeš, pak se nedivím, že ti není rozumět…každé druhé slovo s chybou…co vás v té škole učí???

Další odpovědi
Drap

Najít si učitele zpěvu

zjentek

bejt tebou, zkusím to s maltou ..nejen hlasem je člověk živ

led

Krok sem, krok tam, všetko jedno, ak nepočuješ hudobne. Základ dobrého spev je hudobný sluch, pri sledovaní tv myslím, že farba hlasu a jeho kvalita, či chrapot, alebo jačanie nie sú dôležité, pokiaľ majú rytmus. Médiá dokážu predať aj pískanie delfína za spev na Zlatého kanárika.
Ale teraz vážnejšie.
farba hlasu záleží od vkladaného dôrazu na vnútorný pocit prenesený do zvuku, tu pritlačený, tu naopak uvoľnení, prechod do hĺbky či rýchly skok do výšky,… skús sa počúvať pri rozprávaní, spievaní, nahraj si to a vypočuj, sleduj iných , ich melodiu hlasu, nauč sa vkladať do hlasu cit. Spievaj a počúvaj.
Nie je ľahké správne voliť farbu hlasu, prirodzenosť, ak sa človek pri tom príliš pozorne sleduje. Tí, čo spievajú srdcom preneseným do hlasu, sa mnohokrát ani nepočúvajú, ale svoju prirodzenosť rozdávajú všetkým poslucháčom.

Doplňuji:
skúste podľa zjentkovho návodu:
Hvězda padá vzhůru: http://www.you­tube.com/watch?v=mno514t­xGsY