adik97

Chtěl jsem si pustit Xbox One S, ale na televizi se objevilo, že není signál HDMI. Poradíte, co dělat?

Chtěl jsem si pustit xbox one s. A na televizi mi píše není signál HDMI .Jak mám vše zapojeno. Co dělat ?

Nejlepší odpověď
Edison

Zvolit jiný HDMI vstup na TV? Není na konzoli potřeba výstup nějak nastavit? Na některých TV mohou některé vstupy být pouze vstupní, nebo pouze výstupní.

Ještě na to kokám… máš to v konzoli ve správném výstupu?

Další odpovědi
Roman71

Zkusil bych vyměnit kabel, nebo na ten samý kabel připojit jiné zařízení.
Na TV jsem se ještě s výstupním HDMI nesetkal, kromě konektoru HDMI – ARC (Audio Remote Control). Ten se používá pro regulaci hlasitosti například domácího kina nebo soundbaru TV ovladačem, ale je potřeba, aby byla tato zařízení funkcí ARC vybavena od výrobce, jinak se to spolu lidově řečeno nebaví.

Edison

Romane, ale jistě, že mají i HDMI out. Třeba pro záznamová zařízení. Ale faktem je, že to není zcel a běžná záležitost.

Roman71

Za dva a půl roku v servisu TV LG, Panasonic, Hisense, Hitachi, ECG, Grundig, Telefunken a dalších, jsem se s výstupním HDMI nesetkal. Třeba se za ten rok, co jsem mimo servis, něco změnilo 😉