OndraM

Chtěl jsem si nabarvit bicí třeba aby tam byly barevné proužky. Nevíte čím se to dá udělat?

Má to např. kapela Kryštof…
Prosím poraďte :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Co třeba barva ve spreji a maskovací páska.

Další odpovědi
gecco

Typy barev se primárně liší podle druhu podkladového materiálu (B) a míry odolnosti vůči vnějším vlivům (A)…

  1. bych řekl interiér, odolnost proti otěru (barva nesmí být příliš měkká) a vibracím (barva musí být pružná)
  2. „bicí“ – to je jakej materiál???

Takže nejprve si odpověz na B – a poté si zvol techniku nanášení (podle svých schopností a možností)…
Podle toho, pak, barvu vybereš…
😉