Pet1x

CHtěl jsem se zeptat co se stane když mám z jednoho předmětu 30% absence na pololetí a limit je 25%

Odpovědi
Drap

Zeptej se vedení školy. Zde se to zřejmě nedovíš. Každá škola může k tomu přistupovat jinak.

Rokio

Za mých dob platilo, když si měl absenci mezi 25 až 40 %, tak bylo na učiteli, jestli ti to odpustí. Záleželo, jestli jsi skutečně byl nemocný, nebo jsi chodil za školu atd.

V horším případě tě učitel nechal udělat zkoušku z předmětu v podobě testu.