miape

chtel bych zacit s basketbalem

Je mi 15 a mam cca 190 cm a chtel bych zacit hrat basketbal. Mam vubec sanci nekde v praze zacit, kdyz ani neumim moc hrat tento sport?

Odpovědi
Alionne

Existuje určitě nijaký obor (Kroužek,škola) který je přímo pro začatečníky .Jak s Basketbalem tak i fodbalem. V Praze určitě něco najdeš :)

luciii133

Tak samozřejmě, basketbal je sport pro všechny. Jsi vysoký a to je velká výhoda. Pravidla nejsou složitá a hra sama taky ne. Důležitá tam je, ale výdrž. Nesmíš se zhroutit v polovině zápasu, ale to je samozřejmé. Lehce se to naučíš a trenér ti určitě rád vždy poradí a pomůže. Držím palce… :DDD