utapau

Chtěl bych začít jezdit na longboardu. Jaký longboard vybrat cena/poměr/výkon?

Ahoj jsem úplný začátečník a chtěl bych se naučit jezdit na longboardu. Jaký longboard vybrat cena/poměr/výkon ? Díky

Odpovědi
Nazdar Bazar

Fundovanou odpověd ti dá prodavač sportovních potřeb. Zkus se tam poptat.

Littl3

Ahoj, jako začáteční jsem si koupil tento a myslím si že je dost dobrý i pro pokročilé jízdy, dobrý tvar a balance :)
http://www.honzovy-longboardy.cz/ka­tegorie/34-hammond-longboards-b-35-longboard.html?gclid=­Cj0KEQjwifWnBRCB5PT57K­SVw-kBEiQASV7aRAP­CY297Tm6PBamZZTe7tRxXt-T8W_a0cDqZ38g­zfu8aAnIT8P8HAQ