Krčálek

Chtěl bych vystrašit svého otce takovým kanadským žetíkem. Prostě oko za oko zub za zub.

Mám takový plán. Před nedávnem mě taťka vystrašil maskou Zombie. Vypadal docela skutečně a mě napadlo, že to chce malou odplatu. Dá se někde sehnat na internetu zvuky chřestění řetězů a skřekot ducha? Neexistuje také nějaký program, který upravuje můj hlas na nějaký jiný? Díky za rady.

Nejlepší odpověď
bolak

Vymysli něco lepšího. My si z rodičů stříleli furt, ale tak jako nápaditě. Matku sme jednou zmanipulovali tím že sme si půl hodiny posílali po stole bílou kulečníkovou koluli tak, vždycky nás okřikla ať toho necháme, že ta koule má čtvrt kila a že tím zničíme stůl, a když mi to řekla asi po čtvrtý, tak sem tu kouli chytnul, v ruce sem ji prohodil za několika gramovej pingpongovej míček a ten jsem po ní mrsknul. To bys viděl co to s ní udělalo, když ji pingpongáč zavadil o nos, a ona si v tu chvíli myslela, že jí její neoblíbenejší dítě hodilo přímo do obličeje těžkou kulečníkovou kouli. To bylo tenkrát breku a jekotu… :)

No a fotrovi jsme třeba udělali to, že sme mu v práci printcreenovali prázdnou plochu s ikonkou exploreru, a pak mu ten obrázek nastavili jako pozadí, a vrátili tam všechny ikony krom toho IE, a von pak přišel a půl hodiny na to klikal, než si uvědomil že tam žádná ikona není a že kliká na blbej wallpejpr :)

Jak říkám, fóry jo, ale na úrovni…

Další odpovědi
Rubik

Dobrej fór… :D
Spousta zvuků se dá stáhnout na http://www.fre­esound.org/ (v angličtině) a úpravu hlasu zvládne spousta audio editorů. Já používám Magix, ten je ale placenej, ale Audacity to zvládá taky dobře – http://www.slu­necnice.cz/sw/au­dacity/ . Umí dost efektů, včetně změny výšky tónu.
Doplňuji:
Lakeysha – Máš pravdu, „bubáci“ nezaberou, ale vrzání nábytku, kroky a bouchání dveřma v tichým a tmavým bytě po půlnoci udělá své. :)

kablik

volové…

venkovan

To jsou laciné fórky. Na ty ti hned tak neskočí. Ale zkus třeba přijít domu a oznámit mu, že na konci roku budeš mít jen jednu dvojku a zbytek samé, protože všechno jsi v posledních dnech si opravil.
A kanadské žertíky napovídat raději nebudu – správný otec někdy dostane šok a než se z něho dostane, tak to moc bolí

Efchen

určitě existuje,ale myslim,že větší žertík by byl,kdybys mu třeba vypojil televizi v den,kdy dávají třeba fotbal (nebo něco jiného,co horlivě sleduje.) myslel by,že je to rozbité a šílel by myslím víc,než z nějakého ducha. Myslím,že dospělého chlapa to vyděsí víc.
Nebo třeba schovej všechna piva,nebo mu vyndej z ledničky pryč večeři nebo mu schovej noviny,peněženku nebo klíče od auta ;)

Lakeysha

Zvuky ducha…to ještě dneska v době sci-fi a fantasy nabouchanýho efektama někdo spolkne? No nevim…