Rafaeloo

Chtěl bych vědět jakou práci bych mohl dělat, kdybych studoval Technické Liceum?

chtěl bych vědět co to obnáší a s čím bych dělal prosim odpovězte někdo jestli s tím mate skušenosti děkují

Odpovědi
Conchus

Asi by ses neuživil. Zatím se nauč gramatiku: Lyceum, zkušenosti. Máš základní školu?

Michal Kole

Tato škola tě připraví na studium na vysoké škole strojní, elektro,…

Naučíš se zde základy technického kreslení, strojnictví, elektrotechniky, fyziky, matematiky.

http://www.in­foabsolvent.cz/Ka­talogOboru/Kar­taStrOboru.as­px?Obor=39343&Ka­tegorie=M&Sku­pinaOboru=78&Kraj=C­Z011