[VorteX]

Chtěl bych si založit web „zdarma“ co by vzal i javascript .

Chtěl bych si založit web „zdarma“ co by vzal i javascript . Chci ten web zatím zdarma , protože se bojím o jeho návštevnost. Takže bych se chtěl zeptat :

→ Na to která stránka můj požadavek podporuje ..
→ Tipy na propagaci webu ..
→ Jak šířit svůj web

Děkuji [VorteX]

Nejlepší odpověď
anonym

Doporučuji Joomlu, nebo podobný redakční systém, podporuje ho třeba www.webzdarma.cz a spousta dalších domén.
Web zdarma je akorát doplněn o reklamní banner.
Javu podporují snad všechny hostingy.
Propagace se řeší SEO optimalizaci, strukrurou stránek, návštěvností…
Co se týče šíření je to to samé.
Kdysi jsem psal stránky sám, to bylo klasické HTML, pak do toho přišlo PHP, databáze, CSS styly......., až jsem se naštval a přešel jsem na Joomlu, už jsem toho měl dost, pátrat po nocích proč mi ten kód nejde, když má jít, načež po dvou dnech narazím, že jsem opoměl udělat apostrof…

Další odpovědi
Hykam

Zpracování javascriptu musí mít povolen koncový uživatel ve svém prohlížeči, jelikož tento progr. jazyk zpracovává až prohlížeč na rozdíl od PHP, kde script zpracovává server a ke koncovému uživateli odesílá již hotovou stránku.
Stránky s javascriptem můžete nahrát na jakýkoliv hosting.

Propagace a šíření webu je na delší rozpravu, dříve se doporučovalo registrace do co nejvíce katalogů kvůli zpětným odkazům, dnes už to neplatí. Dnes vyhledávače hledají na trochu jiných algoritmech a zohledňují i kvalitu webu který na vaše stránky odkazuje.

Pokuste se vyhledat weby s podobnou tématikou a požádat o výměnu odkazů, případně přispívat do tématických diskusí a odkazovat na svůj web (pozor na spamování), určitě bude mít vliv na umístění i četnost aktualizací webu