bonz1

chtěl bych si z řetězu na kolo udělat náramek jak na to a jak mám udělat zapínání?

Nejlepší odpověď
Drap

U řetězu na kolo jde upravit délka podle jednotlivých článků. Ke každému řetězu se vyrábí i řetězové sponky, Sepnutím obou konců, vytvoříš nekonečný řetěz o velikosti jakou si zvolíš.

Další odpovědi
honza19hk

jestli víš jak se řetěz rozdělává tak ho tak i spoj.Je na to takový stahovák,tím vylisuješ ten čep a po zkrácení délky to zpěkným nalisováním spojíš. Jen doporučuji si ten řetěz umýt v benzínu.Jelikož bývá mastný.

Znám frajera co má ruce řetěz z hupcuku.

Jikra

Udělej to jak ti ostatní poradili a jestli na to nemáš zručnost tak si s tím skoč k místnímu kováři ale před tím si ten řetěz dej pochromovat – líp to vypadá.