Avatar uživatele
petan

chtěl bych si vyrobit rachejtli, ale nevím jak a z čeho mám udělat její pohon. pomůžete mi někdo..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4461 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Než začneš s výrobou,poptej se známého lékaře jak je to s přišitím prstů,končetin …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Já, být tebou, bych raději nic nevyráběla. Je to nebezpečné – zvlášť, když o tom nevíš vůbec nic a musíš se ptát zde.
Najdi si jinou zábavu, která ti neublíží 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Jak již psal barbakan..
To chceš kvůli nějaké mýlce hazardovat se zdravím?..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Pokud nevíš jak a z čeho, tak nemáš žádné znalosti z chemie a na výrobu okamžitě zapomeň. Nejdříve se něco nauč a začni pracovat na vývoji paliva pro rakety. Na rachejtle ti pak nezbude čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bazuka

Pokud rachejtlí myslíš model rakety /Titan, Vostok Polaris atp./je dobré si opatřit plánek s popisem výroby – dostaneš v modelářské prodejně. Dostanou se také hotové raketové motorky na pevné palivo. Kdysi byly volně prodejné i pod 18 let motorky S-1 i s náhradními náplněmi. Sám jsem zamlada létal s raketoplánem. Přeji moc úspěchů !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Jestli o tom nic nevíš a jsi plnoletý tak si dřív než se do toho pustíš uzavři nějakou sakra dobrou úrazovou a životní pojistku.Jestli nejsi tak se modli aby tě rodiče měli dobře pojištěného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Nezkoušel bych výrobu. Dnes si můžeme koupit různých ohňostrojů ad. dostatek. Dříve to nebylo a museli jsme si vyrábět bouchací kuličky podomácku.
Končetiny mám celé, ale opravdu nedoporučuji napodobovat!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pokud je ti 18 a více let není problém. Také nepíšeš jakou rachejtli myslíš, ale na konec ono je to jedno, pohon je stejný.

http://www.mo­delarskyobchod­.cz/katalog.php?kat=29&­podkat=40

Na výrobu ti návod poskytovat nebudu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek