Chtel bych si udelat domaci repro.ale nevim, jestli muzu draty z repro. pripojit k origo repro. nebo tam musi byt RZ??

repro-reproduktory RZ-rezistory

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli chceš ke stávajícímu reproduktoru připojit ještě jeden paralelně a to celé připojit k jednomu výstupu zesilovače, tak je potřeba zkontrolovat, jestli výsledná impedance takto zapojených reproduktorů nebude nižší, než výstupní impedance zesilovače. V opačném případě může dojít ke zničení koncového stupně.

Další odpovědi
RQLM

normalne to propojte kusem drátu na nějaký ten originální a je to.

v tom pripade to zkus zapojit seriove.