Stanislav

Chtěl bych si koupit auto a rozhoduju se mezi Bmw a Fordem Mustangem z roku 1971 – je po kompletním repasu, nový lak …

… za cenu 255 000 Kč i s dovozem (dohromady) z Californie. Poraďte, prosím

PS: Ještě nevím, jaké bych si koupil BMW.

Odpovědi
honza19hk

mustang je pěkný ale taky je to veterán takže si dávej pozor aby ti ho neukradli.Já osobně bych do něj ale šel.Ale zjisti si jestli se dají v ČR na něj sehnat náhr. díly.

anonym

Jednoznačně Mustang. S díly by neměl být až takový problém, stačí pohledat. (http://www.klo­adomustang.cz/www/in­dex.php?langu­age=CZ&oddele­ni=dily&oddil=1&typ=1)
Doplňuji:
Pro venkovana: Třeba už to má Stanislav s rodinou vyřešený. Našetřil si na to, tak proč si neudělat radost. Mým snem je zase Ferrari a vím jistě, že jakmile si ho budu moci dovolit, aniž bych nějak strádal jinde, tak si ho prostě koupím, šmitec.

venkovan

Já bych si za ty peníze koupi lehce ojeté běžné auto které mne někam doveze a splní služby. Takže ani jedno – protože to jsou auta tak na machrování a následně na velké starosti když se na něm něco stane. Mustanga tak jedině jako veterána a na veteránskou RZ.
Víc bych než nějaký starý střep (i po repsi – když se neco rozbije – tak bude problém) se soustředil na to, abych měl zajištěnou rodinu a nebo abych byl připraven na založení rodiny.

mojitek

Záleží na tom jaké máte možnosti se servisem ND a co od toho auta očekáváte. Rozhodně Mustang z r. 71 je srdcová záležitost,to není auto které za 2 roky prodáte… a je potřeba se o něj starat ! Pokud chcete auto na běžné ježdění s minimální údržbou -pořiďte si BMW,něco novějšího. Pokud chcete srdcovku a máte na to zázemí ,čas,peníze na údržbu a hlavně cit pro veterány-jděte rozhodně do Mustanga.

Stanislav

Chtěl jsem si koupit ojeté Bmw auto, a rodinou mít nechci.