Vishnu

Chtěl bych se zeptat, zda můj počítač rozjede World of Warcraft: Warlords of Draenor?

Chtěl bych se zeptat, zda by můj počítač Intel Core i3–2330M CPU @ 2.20GHz, 4GB RAM Intel HD Graphics Family, rozjede Warlords of Draenor aspoň na minimální detaily a třeba 20–30 FPS?

Odpovědi
zelí

Muffz: Je to notebook.

Já bych řekl, že v HD rozlišení by jsi 30fps dát mohl, ale jistý si nejsem. TBC a WOTLK mi jel snad na všem. I na Asus Eee PC, a to je co říct.

Muffz

Pokud mas poradny heatpipe chladic na cpu, tak na 15–20 fps bys to snad i rozjel. Pokud mas boxovany, tak bych hrani na integrovane grafice neriskoval.

edit: notebook? Probuh, tak jestli ho chces odpalit, tak smele do instalace WoD. TBC i Wotlk melo dost jinou grafiku nez WoD.

Vishnu

Přesně je to notebook, wotlk a cata jsem hrál na freečku a docela to šlo, ale tady si už moc jistý taky nejsem.