simcik jan

chtěl bych se zeptat všech co tu jsou, dá se dohrát minecraft?? 🙂

Nejlepší odpověď
Ignác

Ano i ne, cílem hry, je dostat se portálem do Endu a tam zabít hlavního bosse Ender draka. Po jeho smrti se pod ním objeví portál, do kterého když vztoupíš tak je konec hry a titulky. Pak se ale zase objevíš v původním svetě u své postele, a mužeš dál hrát a stavět. Takže hra je nekonečná ale má hlavní cíl.

Další odpovědi
briketka10

na anglické verzi Wiki je tento konec :
http://minecraf­t.gamepedia.com/The_End
z diskuze :
Minecraft je sandbox hra = teoreticky to nemá konec vůbec, ale pokud chceš „konec“ podle vývojářů, tak kredity se ti ukážou po zabití Ender draka. Další boss je v Netheru a ještě jeden v Jungli. Hodně lets playerů taky po dodělání těchhle věcí třeba najdeš vesnici a rozmnožuješ vesničany tak dlouho, dokud se naspawne Iron Golem, abys vesnici ochraňoval..
zdroj :
http://www.zin­g.cz/forum/vi­ewtopic.php?f=14&t=­1738&start=0

Lamalam

Myslíš, že je rozumné ptát se všech, co tu jsou? Rozumnější by bylo ptát se těch, kteří to hrají. Moje odpověď tady zní – to opravdu netuším.