Addustmen

chtel bych se zeptat, proc ma andulka ma 1 kridlo asi o 1–2 cm kratsia to kridlo ji boli ..

Dobry den, chtel bych se zeptat, proc ma andulka ma 1 kridlo asi o 1–2 cm kratsia to kridlo ji boli a nemuze skoro litat akdyz trochu lita tak pritom krici prosim poradtemi :((

Nejlepší odpověď
cochee

No my ti to neřeknem, zajdi k veterináři. Jen laický tip: buď ho má zlomené anebo už srostlé, ale špatně.

bolak

cochee: nebo hraje moc na počítači a zkrátili se jí šlachy