Sádlokarton

Chtěl bych se zeptat ohledně Facebooku… Nejde nějak udělat, abyste si mohly psát i s tím, který si vás bloknul????

Nejlepší odpověď
anonym

Když si tě někdo blokne na FB, nejde mu tam psát, zkus email, jestli ho znáš, já bych to ale nedělala, když tě ta osoba blokla, tak si s tebou prostě nechce psát, to je celý.

Další odpovědi
Bobík147

Ne nejde. K čemu by to pak bylo, to bloknutí?

Bedy

Tím, že si Vás někdo blokne, Vám dává jasně najevo, že o Vás zájem nemá, nemá zájem si s Vámi psát. Od toho funkce blokování přece existuje, ne?

Pokud se budete snažit blokovanou osobu nějakým jiným způsobem kontaktovat přes její odpor, může Vás obvinit z přečinu pronásledování.

mikee.nikee

Bohužel ne.