Chtěl bych se zeptat na věci ohledně boxovacího pytle.

Otázka zní: Chci si koupit boxovací pytel, ale nevím jak vysoký. Od stropu po pas to mám 150cm a právě nevím jestli udávaná výška pytle je i s řetězama nebo bez. Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
mojitek

Nevim urcite,ale myslim,ze bez retezu. Ale lepsi je koupit si maly a lehky pytel,to te donuti,abys nedaval rany silou,nybrz svihem.Kup malej,lehkej a jestlize ti bude pytel moc litat,tak to zn.,ze boxujes silove.Umeni je dat ranu a neodtlacit..