DarknessCZ

Nevzpomenete si na název filmu o světě, kde každý člověk má svého „démona“ v podobě zvířete a spojuje je „prach“?

Chtěl bych se zeptat na název filmu o světě, kde každý člověk má svého „démona“ v podobě zvířete a spojuje je „prach“

Nejlepší odpověď
q2407891

Není to možná zlatý kompas?

Další odpovědi
dubraro

Film se jmenuje česky Zlatý kompas. Je natočený podle stejnojmenné knihy, první části trilogie Jeho temné esence. Další dva díly jsou Jedinečný nůž a Jantarové kukátko. Napsal je Philip Pullman.